centropol
REKLAMA ADWEBS
 
Ústecký kraj
 
 
 

Elektřina plyn - Ústecký kraj

Využijte možnost volby odběru elektřiny a plynu, kterou Vám liberalizovaný trh nabízí. Získejte kvalitní služby s jedinečným servisem a garancí nejnižší ceny na trhu.

Změna dodavatele je snadná a veškeré formality za Vás vyřídí naši specialisté. Stačí vyplnit připravený návrh smlouvy Průvodce změnou dodavatele.

Nevíte-li si rady, využijte naši poradnu Nebo nám zanechte kontakt a naši obchodní zástupci Vás navštíví a se vším Vám pomohou. kontaktujte nás.

Připravíme Vám nabídku šitou na míru

Jsme připraveni Vám zpracovat konkrétní nabídku, která bude přesně odrážet Vaše potřeby. Naši obchodní specialisté Vás osloví jasnou, konkurenceschopnou nabídkou a navrhnou případnou energetickou optimalizaci.
Požadavky a nároky velkoodběratelů energií jsou příliš specifické, a proto jsou řešeny individuálně.

Objednejte si návštěvu našeho obchodního specialisty.

Nejen naše ceny, ale i kvalita služeb již přesvědčily mnoho významných hráčů na našem trhu, aby se stali našimi zákazníky. Chcete li se dozvědět více, kontaktujte nás.

Jakým způsobem Garantujete nejnižší cenu elektřiny?

Dodavatel garantuje zákazníkovi nižší cenu elektřiny než dominantní dodavatel na příslušném distribučním území po celou dobu trvání smlouvy. V případě, že zákazník předloží dodavateli doklad o neplatnosti Garance (závaznou nabídku jiného dodavatele), dodavatel je povinen předloženou nabídku vyhodnotit. Bude-li prokázána neplatnost Garance, dodavatel cenu upraví tak, aby Garance zůstala v platnosti. V případě, že dodavatel nebude schopen zajistit platnost Garance, zákazník má právo Smlouvu vypovědět.

Proč s námi?

Jsme jedničkou mezi alternativními dodavateli elektřiny, od roku 2002 se nám podařilo získat přes 300 000 odběratelů, většina z nich odebírá od nás také zemní plyn. Naším cílem je proto výrazný rozvoj péče o ně. Loni jsme například otevřeli call centrum, které vyřizuje jak telefonické, tak emailové žádosti a dotazy. V případě zájmu pracovníci call centra možným klientům pomohou s celým procesem nutným ke změně dodavatele a také mu poradí, který tarif je vhodný právě pro něj. Těm, kteří dávají přednost osobnímu jednání, pošlou domů zástupce firmy, jenž s klienty vše potřebné probere buď v klidu jejich domova, nebo na jiném místě, které si určí. Pohodu těch, kteří se stanou odběrateli zvyšujeme věrnostním e-shopem. V něm si klienti mohou za výhodné ceny nakupovat například spotřebiče do domácnosti, dílny nebo na zahradu nebo pobytové zájezdy.

Jak uskutečnit změnu dodavatele?

Veškeré úkony nutné pro změnu dodavatele provedeme na základě plné moci za Vás. Změna dodavatele je proces, který s sebou nese několik zásadních změn. Mezi nejdůležitější patří výpověď stávajícímu dodavateli, nahlášení změny u operátora trhu s elektřinou a uzavření smlouvy s novým dodavatelem. Vám však stačí jen vyplnit formulář "Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny" a ostatní provedeme za Vás.

Často kladené otázky o plynu a elektřině

Zákaznický kontaktní formulář

Hledáte prácí? Staňte se členem úspěšného týmu.

 
Elektřina a plyn pro města, obce, domácnosti a firmy v Ústeckém kraji
Vaše dodávka energií mě šetří ročně několik tisíc korun
Články odběratelů a reference
Autorizovaný prodejce Centropol - Ústecký kraj
Ostrov tel: 776 748 165, info@cbjk.cz

UBYTOVÁNÍ V KRAJI

Krušnohorský Dvůr:
pořádáme svatby, firemní školení, golf
Hotel Na Rychtě:
Hotel se nachází v centrum města Ústí nad Labem ...

TIP NA VÝLET

Rozhledna Landek
Pohled na Ostravu a panorama Beskyd
Hrad Hněvín
Most
Rozhledna
objednávejte zboží z pohodlí domova osvědčené přípravky pro zdraví a krásu Pro zdraví vašeho miláčka

Inzerce Ústecký kraj

Ústí nad Labemˇ- Ústecký kraj
 

Jak vybrat ten správný
dárek pro své blízké

Klíště Váháte jaký dárek zakoupit pro své blízké? Potěšte je zájmem o jejich zdraví a krásu. Získate jejich obdiv a lásku.
Máme pro vás ...

Goji - kustovnice čínská
Nejhodnotnější druh ovoce

Goji - kustovnice čínská Vitamínová bomba! Biochemici v USA analýzovali rozbor živin plodu Goji. Výjmečně silný antioxidant. Mužná síla a ženská krása.
Dlouhověkost je snem každého

Veterinární přípravky
Chraňte své zvíře včas

Veterinární přípravky Přírodní přípravky určené pro zvýšení obranyschopnosti u zvířat. Významně posiluje imunitu, obranu proti virózám a infekcím.
Jednejte v předstihu. Né pozdě !!!

Kde hledat firmy
v Ústeckém kraji

Firmy - Karlovarský kraj Vlastníte firmu a jste přesvědčeni, že by v této sekci neměla chybět? Jednoduché řešení, vložte si odkaz na Vaše služby, eshopy a firmu.
Zaregistrujte si vaši firmu zde

Jaké vybrat cestovní
zavazadlo na dovolenou

Tašky Je to někdy oříšek vybrat tašku, kufr, batoh a jiné cestovní doplňky. Kvalitní, značkové a s tradicí. Cestovní zavazadla a doplňky
Sportovní a cestovní tašky Benzi

 

Ústí nad Labemˇ- Ústecký kraj
 
Ústí nad Labem - Ústecký kraj TOPlist Copyright © 2015, Kontakt